Wink maraton
Futók, önkéntesek jelentkezését várjuk a
2013 május 11. – én a Siófokon megrendezendő
Wink maratonra és félmaratonra!!!!
A Csemete Alapítvány második éve kedvezményezettje a siófoki Wink maratonnak. Idén a Csemete színekben indulók a versenyen díjmentesen vehetnek részt. A belépő midössze az egyen technikai futómez megvásárlása, aminek bevételét a Csemete Alapítvány egy új kisbusz megvárlására fordítja. Távok: 7 km, egyéniben, 21 km egyéniben vagy csapatban, 42 km egyéniben vagy csapatban, eetleg indulhatsz görkorival is ezeken a távokon.
Bővebben itt: http://www.facebook.com/events/206233459517345/#
A Csemeték 7 km-en indulnak el, kísérőket, önkénteseket is várunk!
A mellékelt adatokat kérjük 2013 április 30.ig eljutatni hozzánk az andrea.snow@seedlingtrust.org címre amennyiben a távok egyikén te is elindulsz Velünk.
A jelentkezők adatait bizalmasan kezeljük.
Keresztnév:
Vezetéknév:
Nem:
Születési idő:
Irányítószám:
Helységnév:
Utca, házszám:
Telefon:
Email cím:
Ország:
Póló méret:
Táv:
Találkozó szombaton 2013. május 11.-én reggel 9:00 órakor a
Siófoki Főtéren a Víztoronynál.
Adományozás
Bármilyen összegű pénzbeli támogatást, illetve önkéntes munkát szívesen veszünk. Több lehetőséget
is kínálunk az alapítvány munkájának segítésére.
UNKNOWN BLOCK ERROR
A(z) 'newsletter' modul nem ismert a rendszerben. Távolítsa el vagy javítsa meg ezt a blokkot, vagy telepítse a 'newsletter' modult. <title>Hírlevél</title><direction>2</direction>